امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
جدید
  • Elyass عزیز سفارش شما برآورد هزینه شد و پیش فاکتور صادر گردید.
  • hvm عزیز سفارش شما برآورد هزینه شد و پیش فاکتور صادر گردید.
  • asieh عزیز سفارش شما تحویل گردید
  • کامروز فتحی عزیز سفارش شما در حال ترجمه می باشد
  • hvm عزیز سفارش شما ثبت شد و در حال برآورد هزینه می باشد.
مترجم شفاهی

 

 

امروزه یکی از نیاز های اساسی شرکت ها و موسسات بین الملی برقرای ارتباط موثر با شرکای تجاری و طرف قرار داد انان می باشد. موسسات دولتی دانشگاه ها مراکز توریستی و علمی، موسسات برگزار کننده کنفرانس ها و همایش های بین المللی همه و همه نیازمند مترجمین مجرب و متعهد برای برقراری ارتباط بهینه و موثر می باشند.

از این رو ترنسمی با بهره گیری از مترجمین شفاهی که تجربه و تخصص لازم را در این زمینه دارند مفتخر است با ارسال مترجم همزمان این نیاز مشتریان را براورده سازد. این مترجمین با رعایت استاندارد های بین المللی توانایی خدمت رسانی به صورت 24 ساعته و یا ساعتی را داشته و متعهد به قوانین عدم افشای اطلاعات (NDA)کاربران و مشتریان عزیز می باشند. مترجمین شفاهی ترنسمی با تعامل بالا و تعهد و تخصص لازم این توانایی را دارند تا پاسخگوی نیازهای این موسسات شرکت ها و مراکز علمی و آموزشی در سراسر کشور باشند.

 

مشتریان عزیز با ثبت نام در سایت و ورود به بخش پانل کاربری با انتخاب گزینه ی ثبت سفارش جدید می توانند از بین گزینه های موجود گزینه ی مترجم شفاهی را انتخاب نمایند و سفارش خود را انتخاب نمایند و  زمان و مکان و ساعات مورد نظر را از طریق فایل بار گذاری نمایند. همکاران ما در بخش ترجمه در زمان کوتاهی پیش فاکتوری برای شما ارسال خواهند نمود و با پرداخت پیش فاکتور مراحل اعزام مترجم اغاز و مترجم مورد نیاز در زمان و محل مورد توافق حاضر خواهد بود

همکاران ما جهت انجام هماهنگی های لازم با شما تماس خواهند گرفت و در کلیه مراحل پاسخگوی سوالات شما می باشند.

مترجمین همزمان ترنسمی بر اساس نیاز های مشتریان قادر به ترجمه زبان های انگلیسی، فرانسه،  ترکی استانبولی، عربی، کردی و ترکی آذربایجانی  و ... می باشند و در تلاش هستیم با جذب مترجمین زبان های دیگر آماده ی پاسخگویی به نیاز های مشتریان در زبان های دیگر باشیم.