امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
جدید
  • hvm عزیز سفارش شما آماده شد. جهت دریافت فایل نهایی اقدام نمایید.
  • siavash72 عزیز سفارش شما برآورد هزینه شد و پیش فاکتور صادر گردید.
  • hvm عزیز سفارش شما آماده شد. جهت دریافت فایل نهایی اقدام نمایید.
  • Mohammad عزیز سفارش شما ثبت شد و در حال برآورد هزینه می باشد.
  • Mohammad عزیز سفارش شما آماده شد. جهت دریافت فایل نهایی اقدام نمایید.
ترجمه فیلم و نوار و محتوای ویدیویی

 ترجمه فیلم و نوار یکی دیگر از خدمات موسسه نرنسمی می باشد. ترنسمی با همکاری مترجمین متخصص در این زمینه که توانایی لازم را درخصوص پیاده سازی متن و ترجمه شفاهی دارند این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید به متن فیلم های آموزشی، سخنرانی های علمی، کنفرانس های خارجی، فیلم های سینمایی، مستند ها وسریال های تلویزیونی دسترسی داشته باشید.

 

 ترجمه فیلم و نوار چیست و چگونه انجام می شود؟

ترجمه فیلم در دو مرحله انجام می شود. ابتدا متن انگلیسی فیلم استخراج می شود و در مرحله دوم متن استخراج شده به زبان درخواستی مشتری ترجمه و تحویل می گردد. ممکن است شما فقط نیازمند متن زبان اصلی باشید. در این صورت، صرفا مرحله ی اول انجام و فایل زبان مبدا تحویل می گردد و درغیر این صورت فایل اولیه ترجمه وتحویل می گردد. اما ممکن است شما فایل زیرنویس فیلم یا محتوای ویدیویی را در اختیار داشته باشید. در این صورت صرفا مرحله دوم انجام خواهد شد و فایل زیرنویس شما به صورت دقیق ترجمه و جایگذاری خواهد شد.

 

ترجمه فیلم ونوار مختص چه نوع مشتریانی می باشد؟

این سرویس به صورت عمومی برای تمام مشتریان فراهم می باشد.

اما ترنسمی امادگی لازم برای عقد قرارداد با مشتریانی که در زمینه صداگذاری و تهیه و تدوین فیلم های آموزشی، سریال، فیلم های مستد و فیلم های سینمایی فعال می باشند را دارد. این شرکت ها و موسسات خصوصی که به صورت پخش خانگی اقدام به تهیه و صداگذاری فیلم های سینمایی یا سریال های خارجی می نماید می توانند با عقد قرارداد یا سفارش عادی از خدمات موسسه بهره مند شوند.

 

برای سفارش ترجمه فیلم و نوار و یا زیرنویس چه باید کرد؟

  1. اگر متن زیر نویس را در اختیار دارید می توانید در هنگام ثبت سفارش این فایل را بارگذاری نمایید.
  2. در صورتی که زیرنویس را ندارید ولی این محتوا از طریق اینترنت دردسترس است می توانید لینک دانلود آن را در هنگام ثبت سفارش ارسال کنید.
  3. فایل شما در اینترنت در دسترس نیست و محتوای آن خصوصی است. در این صورت سفارش خود را از طریق فایل Word و با ذکر جرییات ثبت نمایید. همکاران ما در پشتیبانی سفارشات ترجمه در کوتاهترین زمان با شما جهت هماهنگی های لازم جهت ارسال فایل تماس خواهند گرفت.